Strict warning: Declaration of views_content_cache_key_node_only::options_form() should be compatible with views_content_cache_key::options_form($value, &$handler) w _registry_check_code() (linia 3066 z /home/cracovia/domains/cracovia1906.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Aktualności

Mistrzostwo Świata Juniorów

2016.08.04-13 - Mistrzostwa Świata Juniorów

Wspaniałe wieści dotarły do nas z Włoch. Nasza młoda para Marcin Bojarski i Maksymilian Chodacki reprezentująca Polskę razem z Justyną Żmudą, Wojtkiem Kaźmierczakiem, Michałem Klukowskim i Kamilem Nowakiem zdobyła złoty medal w 16. Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów, które odbywały się w Salsomaggiore. Serdeczne gratulacje!!!

Rzeszów - OTP

2016.08.13 - Rzeszów - OTP

Na Ogólnopolskim Turnieju Par w Rzeszowie drugie miejsce zajął nasz zawodnik Grzegorz Superson grający w parze z Maćkiem Rodzajem z Tarnowa.

Wrocław - GPPT

2016.05.21 - Wrocław - GPPT

Na kolejnych zawodach z cyklu Grand Prix Polski Teamów dobrze spisała się nasza para Jan Blajda - Grzegorz Superson. Grając razem z parą z zaprzyjaźnionego klubu Wisła Kraków (Hubert Jaworowski i Piotr Stopa) zajęli oni czwarte miejsce w ścisłym finale.