Aktualności

PIERWSZY ZDOBYTY PUNKT

 
W minioną niedzielę  udałyśmy się do Jastrzębia-Zdroju w celu rozegrania rewanżowego meczu z miejscową drużyną UKH Białe Jastrzębie. Pierwsze nasze starcie zakończyło się wygraną przeciwniczek 3:5, więc tym bardziej zależało nam na powrocie do Krakowa z 3 punktami.

Zostawić serce na lodzie

Ochłonęłyśmy już po inauguracyjnym meczu sezonu 2017/2018, więc czas na podsumowanie tego, co działo się na tafli  Nie ukrywam, że niedosyt  jest i w głowie siedzi nam chęć rewanżu. Chociaż starałyśmy się jak mogłyśmy, w 3 tercji brakło już sił w nogach i musiałyśmy uznać wyższość przeciwniczek. Ale po kolei.

Cud w Krynicy?

Jak już wcześniej informowałyśmy, w miniony weekend wzięłyśmy udział w Międzynarodowym Turnieju Hokeja Kobiet w Krynicy-Zdroju. Po nieudanym sezonie ligowym zależało nam na pokazaniu się z jak najlepszej strony i udowodnieniu, że naszej drużyny na straty spisywać nie wolno ;) Chociaż trzeba przyznać, że przeciwniczki zapowiadały się wyjątkowo mocne. Warto wspomnieć, że mecze były rozgrywane w systemie 2x20min, każdy z każdym. Drużyna zwycięska otrzymywała 3 pkt, w przypadku remisu oba zespoły otrzymywały po 1 pkt.