Komunikat o błędzie

Strict warning: Declaration of views_content_cache_key_node_only::options_form() should be compatible with views_content_cache_key::options_form($value, &$handler) w _registry_check_code() (linia 3066 z /home/cracovia/domains/cracovia1906.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Aktualności

Wymęczony komplet w derbach Małopolski

Kolejne 3 punkty na koncie KS Cracovia 1906! Wczoraj pokonałyśmy drużynę MMKS Podhale Nowy Targ 3:2 (1:1, 1:1, 0:1) i z 7 punktami na koncie plasujemy się na 3 miejscu ligowej tabeli. Warte zaznaczenia jest osiągnięcie Karoliny Baran. Nasza najmłodsza zawodniczka zdobyła swój pierwszy hattrick w karierze ;)  Gratulujemy :D

Pierwsze zwycięstwo!

Tak jak zapowiadałyśmy, niedzielny wieczór był niezwykle emocjonujący. Sądzimy, że każdy kto postanowił go spędzić z nami tego nie żałuje. W końcu zdobyłyśmy 3 punkty, chociaż biorąc pod uwagę kilka niefortunnych zdarzeń przed spotkaniem, miałyśmy wiele obaw czy będziemy w stanie dominować na lodzie. Po pierwsze, ze względów zdrowotnych ze składu wypadła nasza kapitan Karolina Smach, grająca na obronie. W efekcie trener miał do dyspozycji tylko 3 obrońców… Po drugie, dość poważna kontuzja kolana wyeliminowała z gry bramkarkę Asię Bukałę.

PIERWSZY ZDOBYTY PUNKT

 
W minioną niedzielę  udałyśmy się do Jastrzębia-Zdroju w celu rozegrania rewanżowego meczu z miejscową drużyną UKH Białe Jastrzębie. Pierwsze nasze starcie zakończyło się wygraną przeciwniczek 3:5, więc tym bardziej zależało nam na powrocie do Krakowa z 3 punktami.