Sponsorzy

 

GRUPA ATTIC 

  GRUPA ATTIC od niemal 25 lat aktywnie wpisuje się w krajobraz małopolskiej branży budowlanej, stale poszerzając swoją ofertę handlową oraz podnosząc jakość obsługi poprzez dostosowanie się do potrzeb wymagających klientów. Od początku swojego istnienia, kierujemy się partnerstwem z firmami z sektora budowlanego, stając się preferowanym dostawcą technologii i innowacyjnych rozwiązań w branży. 

Zapewniamy fachowe doradztwo, sprawną logistykę, pomagając przejść przez trudny proces realizacji każdej inwestycji. 
W codziennej działalności opieramy się na podstawowych wartościach, takich, jak szacunek i lojalność wobec Partnerów Handlowych, kompetencje, odpowiedzialność, profesjonalizm, dynamizm w działaniu.

Dziś, jako GRUPA ATTIC, prowadzimy trzy aktywności, dedykowane różnym grupom odbiorców:
·         ATTIC Centrum Budowlane / PSB-PROFI – specjalizujemy się w zaopatrzeniu wykonawców budowlanych, generalnych wykonawców, deweloperów oraz klientów indywidualnych
·         ATTIC DYSTRYBUCJA – specjalizujemy się w zaopatrzeniu składów budowlanych (firm handlowych)
·         Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej – prowadzimy działania edukacyjne dedykowane uczestnikom branży budowlanej, dostarczając niezbędnych informacji z zakresu budownictwa i biznesu
Od 1999 r. jesteśmy Akcjonariuszem Grupy Polskie Składy Budowlane. Jesteśmy zrzeszeni również w lokalnych organizacjach – Małopolski Związek Pracodawców oraz Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań.


KABANOSIK
Firma "Kabanosik" powstała w 1990r jako sklep mięsny. W 1993r obok drugiego sklepu firma rozpoczęła sprzedaż hurtową wędlin mięsa i drobiu. 
W kolejnych latach następował dalszy rozwój firmy. Obecnie w skład firmy wchodzi: hurtownia, zakład rozbioru mięsa oraz sieć sklepów detalicznych. 
Wśród odbiorców hurtowych jest szereg prestiżowych restauracji i hoteli krakowskich , sklepów oraz placówek oświatowych ,
a także szpitali.
Firma kładzie duży nacisk na najwyższą jakość oferowanych produktów oraz profe-sjonalną obsługę wszystkich naszych klientów hurtowych i detalicznych. 
Systematycznie poszerza się również grono naszych odbiorców i mamy nadzieję, że
w niedługim czasie dołączy do nich i Państwa Firma.
 

SPORT REBEL

Sklep sportowy sportrebel.pl od 8 lat oferujemy wysokiej jakości sprzęt sportowy. Hokej, Futbol amerykański, rolki, łyżwy, narty biegowe, medycyna sportowa.