Koniec sezonu 2016/2017 udany, lecz pozycja w tabeli......

Koniec sezonu 2016/2017 udany, lecz pozycja w tabeli po zakończeniu 19 kolejki daleka od marzeń: http://liga.kozts.pl/index.php?actio.... Niestety w tym sezonie byliśmy niedość że osłabieni kadrowo, to jeszcze doszły kłopoty z salą oraz zdrowotne przypadki zawodników. 
Po pierwszych trzech porażkach doszły niestety następne: 4:10 z KS „Podwawelski” Kraków IV(wyjazd) oraz 4:10 z MKS KSOS Kraków II(wyjazd-mecz miał być u nas, lecz z powodu braku składu, przełożony na naszą prośbę).
Następnie, mecz przegrany w Szczytnikach UKS „Rokicie” 5:9 okazał się dla nas meczem „szczęśliwym”, bo po weryfikacji został nam przyznany walkower 14:0 ze względu na obecność w składzie drużyny gospodarzy nieuprawnionego zawodnika! Po tym w.o. udało nam się wygrać następny mecz u siebie z KS „Bronowianka” Kraków II 13:1 co trochę poprawiło nam humory i przestaliśmy być „czerwoną latarnią” w IV lidze. Ale dla otrzeźwienia znów nastąpiły trzy porażki pod rząd: w Trzebini 6:8 z TKS „Opoka”, 5:9 z KS „Bronowianka” Kraków III i niestety walkowerem 0:14 z YMCA Kraków z powodu uczestnictwa zawodników w turnieju - Memoriał Marka Wróblewskiego(zmarły kolega z MKS KSOS-u Kraków) - tym samym czasie co termin meczu. Następnie udało nam się w dwumeczu w Nowym Targu najpierw zremisować 7:7 z drużyną KS „Gorce” II a z drużyną III przegrać 3:11. Na koniec I-wszej rundy mecz z UKS „Jola” Kraków, który miał być rozegrany 27 stycznia 2017r. został wstępnie zweryfikowany jako walkower dla nas z powodu nie przystąpienia drużyny gości do meczu w tym terminie. Jak się okazało, po interwencji w KOZTS-ie kol. Jolanty Szatko-Nowak(wielokrotna Mistrzyni Polski i Europy) mecz przy naszej zgodzie został rozegrany i niestety przegrany 3:11. Ostatecznie, po zakończeniu I-wszej rundy, nasza drużyna zajmowała 12 miejsce.
W II-giej rundzie na dzień 22 kwietnia 2017r. drużyna osiągnęła następujące wyniki: w ULKS „Lachowice” Lachowice remis 7:7, u nas z KS „Gorce” Nowy Targ II 3:11, z MKS KSOS Kraków II 4:10 oraz zwycięstwo 14:0 z KS „Bronowianka” Kraków II(wyjazd). Na koniec rozgrywek rozegraliśmy dwa mecze: zaległy mecz u nas(29.04.2017r.) z TKS „Opoka” Trzebinia wygrany 11:3 oraz 6 maja ostatnia kolejka 19: u nas mecz z UKS „Rokicie” Szczytniki, mecz wygrany 8:6. Wyniki tych spotkań nie miały większego wpływu na naszą pozycję lidze. Niestety, będzie to najgorsze miejsce w ostatnich latach, czyli 12 pozycja w IV lidze: http://liga.kozts.pl/index.php?actio...,  Czy ta pozycja da nam utrzymanie na następny sezon?, to się okaże po zakończeniu wszystkich meczy w II, III, IV i V lidze!